Nihat Doğan Adliye’de!Yayınlanan Haz 26 2012 - 6:54pm Yazan adminNihat Doğan gene Adliyelik!…
Survivor’da Derya Büyükuncu ile sürekli kapışan Doğan, Büyükuncu’nun kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile maddi tazminat davası açmasından sonra bu kez yine adliyelik oldu.

Şimdiki adliye hikayesi ise; AhmetHakan’a hakaretten dolayı ifadesi alındı

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulunan Gazeteci-Yazar Ahmet Hakan, şarkıcı Nihat Doğan’ın sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden kendisine hakaretlerde bulunduğu bildirdi. Savcılık olayı araştırması için Asayiş Şube Müdürlüğü Bilişim Suçları ve Sistemleri Büro Amirliği’ne talimat verdi. Ekipler olayla ilgili çalışma başlatırken Nihat Doğan da ifade için emniyete çağrıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü’nde yaklaşık 2 saat boyunca ifade veren Nihat Doğan Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı Doğan, “Gazeteci Ahmet Hakan, hakkımda şikayette bulunmuş. Bende bu hafta itibariyle kendisinden şikayette bulunacağım. Kendisiyle ilgili yazdıklarımdan dolayı ifade verdim. Benimkisi hakaret değil, malumun ilanıdır. Malumu ilan ettik. Hakkında iftira falan etmedik. Zaten yazdıklarımızın çoğu medyada herkes tarafından yazılmış, çizilmiş, bilinen şeyler” dedi.

(388)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak