Programı çırılçıplak sunduYayınlanan Ara 3 2013 - 11:44pm Yazan adminnive-lervik-ciplakNorveç’in resmi radyo ve televizyon kanalı NRK 3’ün 30 yaşındaki sunucusu Live Nervik müzik ödülleri programını sahneye çırıl çıplak çıkarak sundu.

Live Nervik, çıplak olmaktan ve çıplak poz vermekten utanmadığını, bunda bir sakınca görmediğini söyledi.

Miley Cyrus’un müzik videosundan esinlendiği belirtilen Live Nervik’in, çıplak sunuculuk yapması ünlüler tarafından eleştirildi.

Ülkenin ünlü komedyenlerinden Lars Mjöen “Live Nervik’in yaptığı hem komik değil hem de çok gereksiz. Sahneye bu şekilde çıkmak, insanları provoke etmekten başka bir şey değil. Ben çıplaklığa ve sekse karşı değilim ama dikkat çekmek için giysilerin atılmasına anlam veremiyorum” dedi.

Live Nervik ise konuyu fazla tartışmak istemediğini belirterek “2013’ün müzik ödüllerinin dağıtılacağı bir akşamın eğlenceli ve renkli geçmesini istedim ve sahneye çıplak çıktım. Yaptığım şey benim için normal” dedi.

Evet gördüğünüz gibi “normal” ya da” anormal” Değerler nasıl değişiyor değil mi? Gelecekte çıplaklık artık ayıp değil, giyinik olmak mı ayıp olacak acaba? Ne dersiniz?

 

(629)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak