Reina, kapanarak müdavimlerini üzecek mi?Yayınlanan Kas 16 2013 - 8:30am Yazan adminREINA

İstanbul’un renkli gecelerinin müdavimleri için bir adres “değişmez” olmuştur, yıllardır.. REİNA..

Dışarıdan önemli bir misafir mi geldi, ver elini Reina.. Birine prestij mi yapmak istiyorsun haydi bakalım Reina’ya.. Orada boy göstermeden İstanbul’un sosyetik hayatına imza da atamazsın haa.. Öyle bir yerdir bu Reina…

Yakınlarda çıkan bir söylenti bayağı da üzdü Reina-severleri, doğrusu.. Bu “güzide” eğlence mekanının kapanacağı haberi dolanmaya başladı ortalıkta..

Zira mülk sahibi olan ünlü iş adamı Ferit Şahenk’in, mekanı 12 yıldır işleten Mehmet Koçarslan ile sözleşmesini uzatmayacağı ve Şahenk’in hedefinin; içinde Armani, Zuma, Billionaire Club gibi dev markaları barındıran yeni bir mekan açmak olduğu öne sürülmüştü…

Reina’dan merakla beklenen açıklama geldi: “Kapatmıyoruz”

Medya gündemine bomba gibi düşen haberlerde, İstanbul gece hayatının en önemli markalarından Reina’nın kapanacağı iddia edilmişti…

Mülk sahibi olan ünlü iş adamı Ferit Şahenk’in, mekanı 12 yıldır işleten Mehmet Koçarslan ile sözleşmesini uzatmayacağı ve Şahenk’in hedefinin; içinde Armani, Zuma, Billionaire Club gibi dev markaları barındıran yeni bir mekan açmak olduğu öne sürülmüştü…

Neyse ki kısa sürede Reina’dan beklenen açıklama geldi ve müdavimlerin yüreğine su serpildi.. (Reina’nın sahibini de unutmamalı tabii)

Reina yönetimi tarafından gönderilen yazılı açıklamada, “Kapatmıyoruz…” denildi…

Açıklama şöyle;

“REINA, YOĞUN GEÇEN BİR YAZ SEZONUNUN ARDINDAN KIŞ SEZONU İÇİN HAZIRLIKLARINA START VERDİ.

2002 yılından bu yana İstanbul ve Türkiye turizminin en önemli merkezlerinden biri olan Reina Restaurant – Club, kış sezonuna 21 Kasım Perşembe akşamı “Merhaba” diyor.

Jennifer Lopez, Kylie Minogue, Lionel Richie, Kobe Bryant, Sting, U2 gibi sanatçıların, pek çok ülkenin devlet büyüklerinin; cumhurbaşkanı, başbakan, prens ve prenseslerinin, Bill Ford (Ford’un dünya başkanı), Bernie Ecclestone (Formula 1 dünya başkanı) gibi dünyaca ünlü iş adamlarının, sanat, spor  ve cemiyet hayatının en önemli isimlerinin İstanbul’daki ilk durağı olan Reina Restaurant – Club, bu sezonda da İstanbul’un ve dünyanın en önemli turizm işletmelerinden biri olmaya devam ediyor.

14.11.2013 tarihli basında çıkan “Reina bu ay sonu tarih oluyor” haberi tamamen asılsız olup; Reina Restaurant – Club menüde ve konseptte yapılacak olan bir takım yeniliklerle 21 Kasım 2013 tarihi itibari ile yeni bir kış sezonunda daha misafirlerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla”

Ne diyelim “GEÇMİŞ OLSUN” herkese.. Türkiye’nin bu kadar büyük problemleri arasında hiç olmazsa bir de böyle bir “MEGA” problemle uğraşmak zorunda kalmayacağız en azından..

(480)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak