Reza Zarrab’a son hediye!Yayınlanan Ara 18 2013 - 9:18am Yazan adminreza-zarrabHafta başı itibariye başlayan büyük operasyon devam ediyor. yapılan operasyonda ilk gözaltına alınan isimlerden birini herkes tanıyor. Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab.

Reza Zarrab eşi Gündeş’e aldığı pahalı hediyelerle sıklıkla magazin gündemine geliyordu. Neydi bu hediyeler?

Nazmi Ziya’nın ‘Sanatçının Evi’ konulu tablosunu 1 milyon 50 bin liraya eşine yılbaşı hediyesi olarak almıştı. Daha önce  40 milyona Kanlıca’da yalı, 3 milyon 750 bin liraya Sapphire’de ofis, 1 milyon Euro’ya Bodrum’dan yazlık alan Zarrab, geçen yıl da 960 bin Euro verip ‘Kralların otomobili’ olarak anılan, dünyaca ünlü İngiliz markası Rolls-Royce’un Phantom modelini Gündeş’e hediye etmişti. Pahalı hediyeleri ile gündemden düşmeyen Reza Zarrab kendisine verilen en büyük hediye ile de şok oldu.

Polisin Zarrab’ın yalısındaki bazı dökümanları bavulla çıkardığı görüldü. Sabah saatlerinde İstanbul genelinde yapılan operasyonun adreslerinden biri de ünlü sanatçı Ebru Gündeş‘in eşi iş adamı Reza Zarrab‘ın Kanlıca’daki yalısıydı.

Yalıya sabah saatlerinde giren ekipler, saat 11.00′e kadar süren bir arama yaptı. Aramanın ardından ekipler el koydukları döküman ve gereçleri bir bavul içerisinde dışarı çıkardı. İşadamı Reza Zarrab, soruşturma kapsamında polis otosuna bindirilerek sorgulanmak üzere Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

 

(568)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak