Şahan Gökbakar Twitter’dan oyuncu arıyorYayınlanan Eyl 26 2013 - 6:01pm Yazan adminŞahan Gökbakar Recep İvedik serisine devam ediyor. Uyuncu Recep İvdeik 4 için Twitter’dan oyuncu aramaya başladı. Belki yeni yıldızlara kapı açacak belki de bedavaya getirecek. Bu tür konuşmalar Twitter’da son günlerde yazılan twitler içinde.

Gökbakar, İvedik’in rol arkadaşı olmak isteyenlere “Recep İvedik 4 seçmeleri için fiziğine güvenen, atletik, genç bay ve bayanlar iletişim bilgilerini yollasın” diye attığı twit’le çağrı yaptı.

Şahan Gökbakar, “Recep İvedik 4 seçmeleri için fiziğine güvenen, atletik, genç bay ve bayanlar. Güzel kızlar, yakışıklı erkekler, kendini öyle hissedenler. Resim ve iletişim bilginizi recepivedik4film@gmail.com’a yollayın” yazdı. Gökbakar, yapacağı seçim sonrası rol vereceği oyunculuk deneyimi olmayan kişileri belirleyecek. ‘Recep İvedik 4’ şubat ayında gösterime girecek.

Bu çağrıyı duyan takipçileri mail bombardımanına başladı bile.

sahan-twitter

Geçtiğimiz günlerde Amerikan Açık Tenis Turnuvası’nı izlemek için gittiği New York’ta ‘Recep İvedik 4’ün senaryosunun son rötuşlarını da yapan Gökbakar, 1 milyon 161 bin takipçisi olan hesabından konuyla ilgili twit attı.

Film 4 Şubat 2014’de vizyona girecek.

(975)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak