Sevda Demirel Hidayete mi Erdi?Yayınlanan Ara 10 2012 - 11:10pm Yazan admin 

Ne zaman unutulmaya yüz tutsalar, ortaya bir şekilde çıkar kimileri… Hatta pek çoğu..

Neyse konuyla alaka kurmak isteyen kurabilir. Biz öylesine bir başlangıç yaptık…

Genellikle sansasyonel haberlerle gündeme gelen  henüz tam olarak ne iş yaptığı pek bilinmeyen ünlü(!) Sevda Demirel hayatında yeni bir sayfa açmış. Geçmişi kapamış. Babasının ölümüyle hayatın boşluğunu anlamış. Dini okuyup, öğrenmeye başladıkça da, önceki ilişkilerinde zina yaptığı ve ne kadar günah işlediğini görmüş. Son ilişkisinde dini nikah yapmış, ama yürümemiş.

Demirel: ” Hayatıma inançlı namazında biri girsin istiyorum. Öyle biri girerse ve evlenirsem Umre’ye ve Hacca gideceğim.Kimseye ne kırgınım ne kızgın. Hande Ataizi’ni bile affettim. Ona tokat attığım için pişmanım. . Hatta geçenlerde alışveriş merkezinde gördüm seslendim beni görünce kaçtı.Amacım barışmaktı. Evlenmiş Allah mutlu etsin. Evlilik hediyesi olarak ona elektirik süpürgesi göndermeyi düşünüyorum”

Artık tesettürlü bir şekilde cuma sohbetlerine katıldığını söyleyen Demirel, “Benim daha önceki yaşadığım aşklar, ilişkiler hikayeymiş. Şimdi dini sohbetler ve yaşam tarzımla çok mutluyum. Allah yolunda olmak çok güzel.” dedi.

Bekleyelim, görelim……..

Görünen o ki, ünlü hidayete ermiş.

(407)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak