Sezon sonu ayakkabı indirim fırsatlarıYayınlanan Şub 21 2014 - 10:24am Yazan adminayakkabi-fon2.fwSezonun bitmesine sayılı zaman kala ayakkabı markaları indirim başlattı. Dilediğiniz ayakkabı ya da botu indirimli alma şansınız var.

Üstelik tek tıkla..

Beğendiğiniz ve indirime giren ürünleri artık online alış veriş sitelerinden yapıyorsunuzdur mutlaka ama hangi marka hangi ürün karşılaştırmasını nasıl yapacaksınız? İşte tam bu noktada kampanyon  sizin beklentileinize yanıt veriyor.

Kampanyon direkt olarak online satış yapan bir site değil. Farkı istediğiniz, beğendiğiniz ürün ve markaların karşılaştırıp, istediğiniz ürünü almanıza olanak sağlayıp, o site ya da markaya yönlendiren bir site. Bir alış veriş kataloğu olarak düşünebilirsiniz. Bununla da kalmıyor, sizlere indirim imkanı da sunuyor.

Diyelim ki bir ayakkabı satın alacaksınız. Kampanyon‘a giriyorsunuz ve  dilediğiniz ayakkabıyı seçip, üzerine geliyorsunuz. Orada açılan bölümde size indirim kodu geliyor, onu kopyalayıp, ayakkabı satın al ‘a tıklıyorsunuz ve indirimli ve güvenilir alışverişin keyfini yaşıyorsunuz.

Daha ne duruyorsunuz, güvenilir, cazip fiyatlarla ayakkabınız ayağınıza gelsin.

kampanyon

(1348)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak