Sezonun vazgeçilmez trendi DERİYayınlanan Kas 2 2013 - 8:49pm Yazan adminDeri hiç biz zaman zamansız olmadı. Ne kadar moda trendleri farklılık gösterse de o hep farklı tasarımlarla ön planda oldu.

Sezonun vazgeçilmez trendi deri Network dokunuşuyla zamansızlaşıyor. Sonbahar-Kış sezonunun olmazsa olmazı deri tasarımlar bu sezon Network tasarımlarındaki yerini sağlamlaştırıyor. Deri ceketler, trençkotlar ve pantolonların yanı sıra deri detaylarla farklılaşan modeller Network kadınının kendinden emin duruşuna uyum içinde eşlik ediyor.

Network 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda renk bloklarının tamamlayıcısı kısa deri ceketler, kapitone görünümlü ve kürk detaylı deriler bulunuyor. Denim pantolonlarla kombinlenen deri yelekler ve ekose detaylı modeller klasik British görünümünün en şık temsilcilerinden biri oluyor. Uzun deri trençkotlar kış gardıroplarının anahtar parçaları arasında yer alırken içi kürk astarlı uzun deri kabanlar da soğuk günlere sıcacık bir hava katıyor. Kışa enerji veren renkli deri ceketler ve tamamen tek renkten oluşan deri kombinler ise tarzını kıyafetine yansıtmak isteyenlerin tercihi oluyor.

FOTO GALERi

(622)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak