Şubat Ayı AstrolojinizYayınlanan Oca 31 2016 - 11:00am Yazan admin 

KOÇ: İkili ilişkilerde yaşanan sıkıntı ve zorluklar sona eriyor. Evli iseniz evliğiniz, sürekli bir ilişki içindeyseniz ilişkiniz düzene giriyor. Ancak sırada parasal sorunlar var. Parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz

BOĞA:  Uzun süredir devam eden ilişkiniz sona erme aşamasında görünüyor. Radikal kararlar vereceğiniz bir aydasınız. Dikkatli ve kararlı olmanız gereken bir dönem.

İKİZLER:  Sıkıntılı geçen günler sona eriyor. Uzun süredir sosyal yaşamdam kopmuşsunuz. Ancak yeniden kendinize dönüyor ve yaşamın tadını çıkarıyorunuz.  İş yaşamınızda değişiklikler söz konusu. Bir beke beklentisi içinde olanlar için tam zamanı

YENGEÇ: Sorumluluklarınızı son aylarda yaşamınızı kısıtlamış. Üzerinizdeki yük kalkacak ve rahata erişeceksiniz. Üzerinde çalıştığınız hobinizi kazanç kaynağı halişne getirmek için önünüze çıkan fırsatı iyi değerlendirin.

ASLAN: Egonuz yüzünden arkadaş kaybediyorsunuz. Yakınlarınızla ilgili yaşadığınız sıkıntılar sizi oldukça üzmüş görünüyor. Yeni bir evlilik görünüyor, sorumluluklarınızın artacağı dönemdesiniz.

BAŞAK: Aylık kazancınız az olduğu için bir takım sıkıntılar yaşadınız. Ancak iş konusunda yeni fırsatların doğacağı dönemdesiniz. İkili ilişkilerde yaşayacağınız pürüzü atlatabilirseniz, güzel günler sizi bekliyor. Başak kadını sizi sağlıkla ilgili sorunlar bekliyor. Kontrollerinizi yaptırın. Erkekler ise, maddi konularda sıkışıklık yaşayacak.

TERAZİ: Hava değişikliği gibi nedenlerden dolayı bu ayı hastalıklarla geçireceksiniz. Biten bir ilişkinin ardından yaşadığınız üzüntü sizi kabuğunuza çekmiş görünüyor. Silkinin ve kendinize gelin. Ufukta yeni bir aşk var. Terazi erkeği, eski bir aşka doğru yol alacak.

AKREP: Şıpsevdi akrep yeni ilişkilere yelken açacak. Tükenmeyen enerjiniz ile çevrenize renk katıyorsunuz. İş konusundaki ufak pürüzü halledeb,lirseniz, farklı şehirlere gitme olasılığınız artacak.

YAY: Yeni iş konusunda çok dikkatli olmalısınız. Güvenceye almadan yeni ortaklık ya da alış verişlerde bulunmamanız gereken riskli bir dönemdesiniz. Yay erkek ve kadını ilişkilerinde bu ay zorlanacak.

OĞLAK: Kariyerinizde ilerleme yaşayacaksınız. Sizi çekemeyenelrin koyduğu engeleri aşacaksınız. Oğlak kadınları iş yaşamında yeni sözleşmeler imza atacak. Duygusal anlamda ikilemde kalacaklar. Oğlak erkeği ise, yeni bir ilişkiye yelken açacak.

KOVA: Farklı konularda yapacağınız çalışmalar size artı olarak dönecek. Seyahat gündemde. İlişkinizdeki kopukluk sona erecek ve farklı bir ortama gireceksiniz. KOva kadınları iş konularında yenilikler yaşayacak. Şans kapıda. Erkeklerin duygusal yaşamları çok karışık. Her güzele mavi boncuk dağıtmaktan vazgeçin.

BALIK: Sağlığınıza dikkat edin. Aşlırı ani öfkelenmeler sorunlara yol açabilir. Öfkelerinize dur demelisiniz. Yeni bir mekan, ya da yeni bir iş görünüyor. Balık kadınları duygusal anlamda sıkıntılı bir ay geçirecek. Balık erkekleri ise, aradıkları aşkı bulacak.

 

(381)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak