Temmuz KonserleriYayınlanan Haz 24 2012 - 8:07am Yazan adminTemmuz Ayı gene renkli ve müzikle dolu geçecek….

Erkan Oğur – İsmail Hakkı Demircioğlu- Sığacık Kaleiçi
6 temmuz 2012‘de Citta slow Seferihisar’ın şirin beldesi Sığacık’da konser veriyor.
Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, Türk halk müziğinin iki usta sanatçısı olarak, çoğu eski, bazıları ise çok eski Anadolu türkülerinden oluşan bir repertuarı seslendiriyorlar.

Tuborg Gold Fest- 4-6-7 Temmuz 2012
Parkorman, yenilenen çehresiyle “Tuborg GoldFest”e ev sahipliği yapıyor. Şehrin göbeğinde, stres ve kargaşadan uzakta, doğayla iç içe olacak bu festival, Türkiye’deki tüm rock sevenlerin de buluşma noktası olacak. Purple Concerts organizasyonuyla 4, 6 ve 7 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek

7 Temmuz 2010 Kuruçeşme Arena
Funda Arar
Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Funda Arar, hayranları ile Kuruçeşme Arena’da buluşuyor.

9 Temmuz 2012 – Küçükçiftlik Park
Duran Duran
Efsanevi pop grubu Duran Duran; . ‘All You Need is Now’ albümünün dünya turnesi kapsamında İstanbul’da olacak olan Duran Duran, konserde 80’li ve 90’lı yıllara damga vuran parçalarına yer veriyor olacak. Vokalde Simon Le Bon, bas gitarda John Taylor, klavyede Nick Rhodes ve davulda Roger Taylor’dan oluşan gruba gitarda Dom Brown da eşlik ediyor olacak…

11 Temmuz 2012 Küçükçiftlik Park- Carnaval Latino
Dans ve müzikle dolu karnavalda efsanevi sanatçı ve gruplar da sahne alıyor olacak. 60 yıldır sahnelerde olan Omara Portuondo, Grammy ödülü’nü birçok kez kazanmış olan Bueno Vista Social Club ile birlikte unutulmayacak bir performans sergileyecek.

14/18 Temmuz Sezen Aksu Acoustic Band- Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu
14, 18 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek konserlerde Sezen Aksu’ya Fahir Atakoğlu beraberinde birbirinden değerli müzisyenden oluşan, 10 kişilik bir akustik topluluk eşlik ediyor olacak.

17 Temmuz 2012- Jill Scott, Kuruçeşme Arena
Grammy ödüllü bir yeni nesil diva! Jill Scott, son albümü ‘The Light of the Sun’ turnesi kapsamında ilk kez Türkiye’de olacak.

Halil Sezai -Dikili  21 Temmuz 2012 -Baby Beach

Dikili Umudun Adı Gençlik Festivali 31 Temmuz/3 Ağustos
31 Temmuz 3 Ağustos tarihleri arasında Dikili Belediyesinin öncülüğünde Dikili’deki geçlerin düzenledikleri Gençlik Festivali.

(518)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak