Türkiye’de cinsel terapi turizmi gelişiyorYayınlanan May 21 2012 - 9:28am Yazan adminTürkiye, sağlık turizmine lazerle göz ameliyatı, saç ektirme ve estetik operasyonlardan sonra cinsel terapilerde de adını duyurmaya başladı. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Onursal Başkanı Cem Keçe’ye göre yaz aylarında cinsel terapi turizmi için Türkiye’ye gelenlerin sayısında adeta patlama yaşanıyor.

Cinsel terapi turizminde Türkiye’ye olan talep her geçen gün artıyor. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Onursal Başkanı Dr. A. Cem Keçe’ye göre özellikle yaz aylarında cinsel terapilerin sayısı gurbetçilerle birlikte müthiş bir artış gösteriyor.Hürriyet gazetesinden Demet Cengiz Bilgin’in haberine göre özellikle Avrupa’da yaşayan Türk göçmenler yaz aylarında, alkol ve madde bağımlılığından estetik operasyonlara, kataraktan lazerle prostat ameliyatına kadar sağlık alanında pek çok tedavi için Türkiye’ye akın ediyor.CİSED Onursal Başkanı Dr. A. Cem Keçe, insanların artık Türkiye’ye psikolojik sorunlar, evlilik ve çift problemleri, cinsel problemler için terapi almaya geldiğini anlatıyor. Keçe, CİSED olarak herkesin mutlu bir cinsel hayat ve evliliğe hakkı olduğuna inandıklarını vurgulayarak şöyle konuşuyor: “Kolaylıkla tedavi edilebilecek sorunlarla hayatı kendilerine ve sevdiklerine zindan etmemeleri gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle cinsel terapi turizminin patladığı yaz aylarında, gurbetçilere özel terapi programları uygulanmalı.”GURBETÇİLERE ÖZEL HIZLANDIRILMIŞ TERAPİDr. Keçe, yaz aylarında cinsel terapi turizminde yaşanan patlama nedeniyle bazı kliniklerin ona göre programlar hazırladığını da söylüyor.

Keçe, “Yurt dışında yaşayan gurbetçi yurttaşlarımız yaz döneminde, gurbetçilere özel hazırlanmış ve hızlandırılmış terapi uygulayan merkezlerden faydalanıyorlar” diye konuşuyor. Keçe son söz olarak ekliyor “Hayatlarında yeni bir dönem başlatarak geleceğe umutla bakmalarını öneriyorum. Mutlu olmaya herkesin hakkı var!”
Turizmdebusabah

(397)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak