Tüzünataç’tan ayrıldı Ece Sükan’a geri döndüYayınlanan Kas 24 2013 - 2:19pm Yazan adminee-sukan-berrakHayat bu herşey oluyor değil mi? Sevgiliden ayrılıp, eski sevgliye de dönülüyor haberde okuyacağınız gibi.

Vakko’nun veliahtlarından Ediz Elhadef, Berrak Tüzünataç’la ilişkisine ailesi karşı çıkınca eski aşkı Ece Sükan’la barıştı.

‘Muhteşem Yüzyıl’ın kadrosuna katılan Berrak Tüzünataç, Vakko’nun veliahtlarından Ediz Elhadef’le Haziran ayında aşk yaşamaya başlamıştı. Tüzünataç bir süre sonra da ünlü iş adamının Kandilli’deki lüks evine taşınmış, ancak sürpriz aşka, Elhadef’in ailesi onay vermemişti.

Bunun üzerine Ediz Elhadef, 2 yıl önce ayrıldığı eski sevgilisi Ece Sükan’la görüşmeye başladı. Çift, 2 yıl aradan sonra önceki gece Asmalımescit’te bir mekanda buluştu. Gece boyunca oldukça samimi oldukları öne sürülen ikili, mekanı ayrı ayrı terk ettiler.

Elhadef sorular karşısında “Ben böyle şeylerle gündeme gelmek istemiyorum” diyerek konuşmak istemedi.

Gündeme gelip gelmemn değil konu değil mi? Nasıl geldiğin.

EE işte günümüz yüzyılında aşklarda böyle. Adına da “AŞK” denip, anlamını bozmuş olsalarda. Ne yapalım? Biz AŞK bu değil desek de artık AŞK bu gördüğünüz gibi.

Diğer tuhaf gelen durumsa, eski sevgilinin yeniden kabullenmesi. Ne iştir bu dünya? Kimin eli kimin cebinde belli değil doğrusu

B.A.H

(428)
Yazar Hakkında