Vizyona giren filmlerYayınlanan Eyl 29 2013 - 1:30pm Yazan admin27 Eylül

oyle-sevdimki-seniÖyle Sevdim ki Seni

Kırık bir aşk hikayesinin anlatıldığı filmin yönetmeni: Orhan Tekeoğlu. Oyuncuları; Oktay Gürsoy, Alma Terzic, Duygu Yıldız ,  Tevfik Erman

Film 1906 yılında başlıyor. Taş ustası olarak Santa’dan Yalta’ya giden Mustafa Usta’nın torunu Olga, Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla işsiz kalmasıyla Trabzona çalışmaya gitmesini, orada  Olga, herkesin Nataşa olarak algılandığı bir dönemde Cemal’in karşısına çıkmasını konu ediyor. Filmde ön yargılar ve gçö incelikle işleniyor.

Katliam Gecesi

Yönetmen; Adam Wingard

Oyuncular; Sharni Vinson, Joe Swanberg, AJ Bowen

Gerilim korku türünü sevenler için izlenebilir bir film.

Benimle Oynar mısın?

Yönetmen; Aydın Bulut

Oyucular; Eyşan Özhim, Uğur Polat, Ertan Saban, Arif Erkin

Komedi dram türündeki filmin konusu;  Sibel mahallesi Beşiktaş’a geri dönmektedir. Kızı Rüya yetimhanede büyümüş, beş yıldır onu görememiştir. Sibel kızını almak için yetimhaneye gittiğinde onu sekiz yaşında, annesine öfkeli, tutkulu bir Beşiktaş taraftarı olarak bulur. Sibel’in kızıyla arasındaki uzaklığı ve kopukluğu gidermesi çok kolay olmayacaktır. Rüya kısa sürede babasının hayatta olduğunu öğrenir ve onu aramaya başlar.

buyuk-kumarBüyük Kumar

Gerilim ve gizemden hoşlananların keyfle izleyeceği bir film.

Yönetmen;Brad Furman

Oyuncular; Ben Affleck, Justin Timberlake, Gemma Arterton, Anthony Mackie, Michael Esper

Son sınıf öğrencisi Richie okul parasının tamamını yatırdığı, online kumar oynatan iş adamı Ivan Block tarafından dolandırıldığını düşünür ve Costa Rica’ya doğru yola çıkar. Block’un sonsuz varlık sözü vermesi üzerine ikna olan Richie, Block hakkındaki gerçekleri öğrenince tüm plânlar alt üst olacaktır. Block, Richie’nin zekâsından son derece etkilenir ve ona tüm sırlarını vereceğine söz verir.

(697)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak