Vizyondaki Filmler (25 Mayıs)Yayınlanan May 25 2012 - 10:26am Yazan adminBu hafta vizyona giren bazı filmler..

Şeytanın Yüzü(LE MOINE – THE MONK)
Yönetmen; Dominik Moll
Başrollerde; Vincent Cassel, Deborah Francois, Josephine Japy oynuyor. Fransız yapımı filmin konusuna gelince:

Rahipler tarafından büyütülen Ambrosio, rahip ve vaiz olarak zamanla tüm ülkede tanınır. Baş ağrıları çeken Ambrosio şeytana karşı kendini çok güçlü hissetmekte ve asla baştan çıkmayacağına inanmaktadır. Yüzü maske arkasına gizlenmiş birisinin gelmesiyle birlikte manastırda doğaüstü olaylar olmaya başlayacak ve inançları sarsılacaktır. Dominik Moll’un yönettiği ve Vincent Cassel, Deborah François ile Sergi Lopez’in oynadığı “Şeytanın Yüzü” tarihi-macera bir yapım.

Sevimli Kedi İş Başında
Animasyon türü bir çocuk filmi. Arjantin yapımı filmin başrolünde Raul Anaya oynuyor
Konusu:Top Cat ve çetesi karşılarında dişli yeni bir polis memurunu bulurlar. Zira polis merkezi, memur Dibble’nin çeteyle adamakıllı savaşamadığına kanaat getirmiş ve yanına dişli bir polis daha atamıştır. Strickland adındaki yeni polis şefi Dibble ile çeteye kök söktürmekte kararlıdır. Fakat Top Cat ve çetesi evlerini korumak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.
Eğlenceli bir film.

Siyah Giyen Adamlar – MEN IN BLACK 3
Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Oyuncular: Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin devamı…
Tür : Komedi, Aksiyon, Bilimkurgu
Konusu:Ajan J, Ajan K’yı bulmak için zamanda geriye gittiği, uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Zira dünyanın sonunu getirebilecek bir seri olayın fişeği ateşlenmiştir. Ajan J, zamana karşı şimdi her zamankinden daha hızlı hareket etmelidir…
Oyuncu Will Smith ve yönetmen Barry Sonnenfeld Siyah Giyen Adamlar efsanesini yeniden canlandırmak için üçüncü kez bir araya geliyorlar. Gezegenimizi bir kez daha düşmanlardan kurtaracak çok gizli devlet örgütlerinin dünyasına iniyoruz. Ayrıca serinin üçüncü filmi bu kez 3 boyut teknolojisinin olanaklarından sonuna kadar faydalanıyor.

(678)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak