“Yalan Dünya” sezon finali ile ekranlardaYayınlanan Haz 27 2012 - 8:25pm Yazan admin“Yalan Dünya” sezon finali ile ekranlarda..

Cuma akşamları büyük bir kitleyi ekranlara çeken “Yalan Dünya” sezon finali ile sona eriyor.

İlk bölümden sonra pek çok olumsuz eleştiriye maruz kalan “Yalan Dünya” ilerleyen bölümlerde kendini kanıtladı ve daha çok seyirciyi de ekrana çekti. Töre, cinayet, mafya, pembe dizi gibi birbirinin benzeri dizilerden uzak, insanı bir nebze rahatlatan ve güldüren dizi hakkında yapılan acımasız eleştiriler de yapıldı.

Güçlü oyuncu kadrosu ve özellikle “Orçun” tiplemesini çok tuttu izleyici. Pek çok paylaşım sitesinde tipleme espri konusu oldu. Özellikle “sevişelim mi? Öpüşelim mi” sözleri:)

Dizilerdeki ilişkileri “ti” ye alan ve rayting kaygısı gütmeyen dizi gelecek sezon devam edecek mi bilemiyoruz ama özleneceği kesin.

Peki eleştirilere göz atarsak:

Çok biliyorsanız çıkın siz bir dizi yapın da izleyelim:)

Gerçekten  ben de bekledim ama beklentilerimin altında kaldı. Herkes eski tiplemelerini yapmış, ortaya anlamsız bir şey çıkmış. Keşke Beyaz’ı  bu şekilde görmeseydim.

Bence  harika bir dizi. Beğenmiyorsanız televizyon kumandasına tık’lamanız yeter. Yazı oldukça önyargılı olmuş. Özellikle töre kültürünün, pardon kültürsüzlüğünün gözümüze sokulduğu dizilere gönderme yapıldığı sahnelerde yerlere yattık. “Acaba köşe yazarı dizinin korsanını falan mı izledi?” diye sormadan edemiyor insan. Rollerin paylaşımı mükemı mel, oyuncular harika, espriler ambalajından yeni çıkmış. Daha ne olsun?..

Nedim Saban: Başlarda en sıkı takipçisiydim fakat son 2 haftadır izlemiyorum. Absürt komedi…

(390)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak