Zeynep Tunuslu Urla’daYayınlanan Eyl 29 2015 - 12:18am Yazan admintunusluModacı Zeynep Tunuslu son aylarda İzmir’in güzel ilçesi Urla‘da.

Urla Sanat Sokağında butik açtığı söylenen Tunuslu 3-5 haftadır sokakta görünüyormuş.. Bazen bikini şov, bazen  salaş kıyafetleri ile dikkat çekmeye çalıştığı söylenen Tunuslu’nun yanısıra modacı Hakan Akkaya için de “bu şirin ilçede butik açacağı dedikodusu” da sokakta kısa sürede yayılmış.

Bu arada, Tunuslu’nun “kendine özgü” tavırları ile arasıra sokakta dolaşıp, tasarımlar yaptığı daha doğrusu “yaptırdığı” da söylenenler arasında..

Diğer taraftan, söz konusu modacı hanımefendinin örneğin bir otantik (görünümlü) çanta için “malzemeyi sağlayana 40 lira, yapana 140 lira verip, 375 gibi bir fiyata da butiğinde sergilediği” dedikoduları sokakta dolaşıyormuş… Ne kadar doğru, bilinmez tabii…

Henüz adını duyurma çabasında olan  “yani henüz ünlü marka olmamış ama ciddi anlamda gerçek yaratıcı tasarımcılar” çok daha emek verilmiş göze çarpan aynı kategorideki kendi tasarımlarını 60- 70 lira arası satışa sunarken, adı duyulmuş bir modacının (Arzu Kaprol gibi gerçek ünlü tasarımcılarla kıyaslamak yanlış olmakla birlikte) ve marka yapmış birinin bu fiyata satması doğal  galiba değil mi?

Neyse konu bu değil tabii ki… Esasında, Tunuslu isimli modacıyı merak eden hayranlarına nerede olduğunu bildirelim dedik de 🙂

Editör

(211)
Yazar Hakkında

Bir yanıt bırak